Posjet članica Molitvene zajednice svetog Šarbela

U petak, 11. listopada Udrugu “Maslačak” Križevci posjetile su članice Molitvene zajednice svetog Šarbela koja se okuplja u grkokatoličkoj katedrali Presvete Trojice gdje su od nedavno na trajno štovanje vjernicima izložene relikvije sv. Šarbela. Članice Molitvene zajednice sv. Šarbela štićenicima su uručili poklone i potrepštine te naglasile kako ovakvi susreti upravo njih same najviše obogaćuju. Vrata udruge su uvijek svima otvorena i raširenih ruku i otvorena srca dočekujemo svakoga gosta tako da nam je jako drago dok nam netko dođe u posjete, a pogotovo dragi ljudi iz Molitvene zajednice sv. Šarbela. Udruga ima brojne potrebe za svoje štićenike: Jedan dio se osigurava kroz projekte i financiranje Ministarstva, a ovo što su članice Molitvene zajednice sv. Šarbela donijele svakako će dobro doći za kreativne radionice i za svakodnevni rad. Svaka donacija je dobro došla pogotovo ako je od srca.