3. Humanitarni pub kviz

U organizaciji Rotary kluba Koprivnica u petak, 20. rujna održan je veliki, treći po redu humanitarni pub kviz u koprivničkom Domu mladih. Prijavljeno je bilo 38 ekipa i gotovo 220 sudionika. Prijašnjih godina su se prikupljala sredstva za Udrugu “Latice” Koprivnica. Ovaj put prikupljena sredstva od 2500 eura namijenjena su za Udrugu “Latice” Koprivnica, Udrugu “Mali princ” Đurđevca i Udrugu “Maslačak” Križevci te su na taj način uključene udruge iz naše županije kojima je prioritena skrb o osobama s intelektualnim teškoćama. Kviz je vodio Ivica Barać, a odazvali su se i Morana Zibar, Krešimir Sučević Međeral te Mladen Vukorepa, lovci iz popularnih televizijskih kvizova Potjera Superpotjera, koji su osmislili kviz pitanja u rubrici “Lovci pitaju“. Zahvaljujemo Rotary klubu iz Koprivnice, svim sponzorima i medijskim pokroviteljima i naravno svim prijavljenim ekipama i pojedincima. Udrugu “Maslačak” Križevci je u kvizu predstavljala mala grupa entuzijasta: Alen Lukinović, Barbara Vugrinec, Slađana Sekušak, Snježana Fištrović i Tamara Premuš. Članovi udruge su prvi puta sudjelovali na pab kvizu, ali rezultat nije bio na prvom mjestu. Dobra atmosfera, natjecateljski duh i humanitarni cilj su bili u prvom planu.