Podravski i prigorski biciklisti vozili 50 km za Udrugu “Maslačak” Križevci

Nakon uspješno održane “Robin biciklijade” humanitarnog karaktera, 31. kolovoza koja je kulminirala druženjem na imanju obitelji Lončar, a koja je okupila više od sto biciklista iz podravskog i prigorskog kraja, predstavnici Robin marketa, Križevačke udruge biciklista i Biciklističkog kluba Rotor Koprivnica, tim povodom uručili su u četvrtak, 12. rujna donaciju od 1.000 € s ciljem potpore daljnjem radu Udruge “Maslačak” Križevci. Predsjednica Udruge “Maslačak” Križevci, Slađana Sekušak izrazila je svoju zahvalnost: “Hvala svim našim biciklistima te Robin marketima i pekari što prepoznaju rad naše Udruge koja skrbi o osobama s intelektualnim teškoćama te su došli u naše prostorije kako bi se još bolje upoznali s našim radom. Podsjećam da su vrata naše Udruge u Ulici Ivana Gundulića 67 u Križevcima otvorena za sve ljude dobre volje koji na bilo koji način žele sudjelovati u radu Udruge.”